• Metotab Methotrexatum MTX

Ocena Ogólna

Raczej pomaga Oceniło 1 osób w tym 1 pomogło a 0 nie pomogło
Dodany przez: @miojamo

Lek

Metotab Methotrexatum MTX | Reumatoidalne zapalenie stawów Łuszczycowe zapalanie stawów Łuszczyca

: Medac Gmbh : tabletki : 100 : Tak
Metotab lek jest wskazany w leczeniu: ciężkiej, czynnej postaci reumatoidalnego zapalenia stawów, ciężkiej i uogólnionej łuszczycy u dorosłych pacjentów, szczególnie typu krostkowego oraz plackowatego, u dorosłych pacjentów. Lek Metotab modyfikuje i spowalnia postęp choroby. Metotreksat, który jest składnikiem leku Metotab, może być również dopuszczony do leczenia innych chorób.

Pełny opis

Zalecane Dawkowanie

Lek Metotab należy zawsze przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza. Dawkę leku ustala lekarz w sposób indywidualnie dostosowany do potrzeb każdego pacjenta. Czas trwania leczenia ustala lekarz. Lek Metotab należy przyjmować doustnie. Podczas stosowania leku Metotab nie należy spożywać alkoholu, nadmiernej ilości kawy, napojów zawierających kofeinę i herbaty.

Pełny opis

Skład

Nazwa Ilość Podobne
Metatreksat 10 mg (miligram)

Opinie użytkowników dla Metotab Methotrexatum MTX w leczeniu Reumatoidalne zapalenie stawów Łuszczycowe zapalanie stawów Łuszczyca

Dodaj Opinię
51%

Zło konieczne | Łuszczycowe zapalanie stawów

Lek ma bardzo złe opinie ale czytałem też pare dobrych. Podobno nie ma takich strasznych skutków ubocznych jeśli się nie przesadza. Póki co 3 miesiące nie widze poprawy, ale może musi zachodzić wewnętrznie a nie objawowo.

1 w tygodniu w poniedziałek 25 mg