• Aspirin C

Ocena Ogólna

Raczej pomaga Oceniło 2 osób w tym 2 pomogło a 0 nie pomogło
Dodany przez: @waski7

Lek

Aspirin C | Grypa Ból zęba Ból mięśni Gorączka Napięciowy ból głowy

: Bayer Schering Pharma : tabletki musujące : 10 : Nie
Preparat o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz hamującym agregację płytek krwi. Zawiera niesteroidowy lek przeciwzapalny i witaminę C. Stosowany w objawowym leczeniu bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu (np. bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe) oraz w objawowym leczeniu bólu i gorączki w przebiegu przeziębienia i grypy.

Pełny opis

Zalecane Dawkowanie

Dorośli: 1–2 tabletek musujących, w razie potrzeby co 4–8 godzin. U dorosłych nie stosować więcej niż 8 tabletek musujących na dobę. Dzieci po 9. roku życia: 1 tabletka musująca, w razie potrzeby co 4–8 godzin. U dzieci i młodzieży nie stosować więcej niż 3 tabletki na dobę. Bez konsultacji z lekarzem nie stosować dłużej niż 3–5 dni. Sposób stosowania: Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego. Tabletki musujące należy rozpuścić w szklance wody i wypić musujący płyn. Preparat należy przyjmować po posiłku.

Pełny opis

Skład

Nazwa Ilość Podobne
Kwas acetylosalicylowy 400 mg (miligram)
Kwas askorbinowy 240 mg (miligram)

Opinie użytkowników dla Aspirin C w leczeniu Grypa Ból zęba Ból mięśni Gorączka Napięciowy ból głowy

Dodaj Opinię
71%

Zmniejsza ból | Ból zęba

Lek się sprawdza, to na pewno trzeba dodać. Zgadzam się jednak z poprzednim komentarzem, że cena jest minimalnie za wysoka.

95%

Na grypę idealny | Grypa

Polecam szczególnie na grypę, a dokładnie jej początkowe stany, bo później to już nic nie pomoże. Naprawdę sobie chwalę. Dla mnie super lek, choć cena mogłaby być trochę niższa.