• Ostercal 1250 D

Ocena Ogólna

Raczej pomaga Oceniło 1 osób w tym 1 pomogło a 0 nie pomogło
Dodany przez: @altair

Suplement

Ostercal 1250 D | Osteoporoza

: Nutropharma : tabletki : 60 : Nie
Ostercal 1250 D stosowany jest w celu uzupełnienia diety w wapń i wit. D3 w stanach zwiększonego zapotrzebowania lub w przypadku diety ubogiej w wapń i wit. D3, w ciąży i okresie karmienia piersią, oraz w okresie intensywnego wzrostu. Suplement ma postać tabletek do przyjmowania doustnego.

Pełny opis

Zalecane Dawkowanie

Doustnie. 1-2 tabletki dziennie. Najlepiej przyjmować preparat tuż przed posiłkiem, co pozwoli na lepszą przyswajalność wapnia ze względu na większą kwasowość środowiska. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Przed zastosowaniem suplementu diety należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowuj preparat w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Pełny opis

Skład

Nazwa Ilość Podobne
Wapń
Witamina D3

Opinie użytkowników dla Ostercal 1250 D w leczeniu Osteoporoza

Dodaj Opinię
96%

Mocne kości | Osteoporoza

Niestety w pewnym wieku trzeba już sięgać po takie specyfiki. Dobrze, że przynajmniej działają. Biorę go już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Koleżanka po 50 jak przepadła, to złamała nogę i skończyło się operacją.