• Nalgesin Mini

Ocena Ogólna

Raczej pomaga Oceniło 2 osób w tym 1 pomogło a 1 nie pomogło
Dodany przez: @waski7

Lek

Nalgesin Mini | Ból stawów Ból zęba Bolesne miesiączkowanie Ból mięśni Napięciowy ból głowy

: Krka : tabletki : 10 : Nie
Lek łagodzący ból oraz zmniejszający stan zapalny. Preparat działa poprzez hamowanie syntezy prostaglandyn. Wykazuje działanie przeciwbólowe występuje szybko i utrzymuje się do 12 godzin. Stosowany w krótkotrwałym leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: ból głowy, ból zęba, bolesne miesiączkowanie, bóle stawowe, bóle mięśniowe. Jeśli po upływie 3 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy skontaktować się z lekarzem.

Pełny opis

Zalecane Dawkowanie

Zalecana dawka dla osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 16 lat z wagą powyżej 50 kg to 1 tabletka na dobę, co 8 - 12 godzin. Alternatywnie, można przyjąć dwie tabletki od razu i w razie potrzeby jedną dodatkową tabletkę po 8 - 12 godzinach. Tabletki należy połykać popijając odpowiednią ilością płynu, w czasie lub po posiłku. U pacjentów z nadwrażliwością żołądka, korzystne jest stosowanie leku w czasie posiłku.

Pełny opis

Skład

Nazwa Ilość Podobne
Naproksen sodowy 220 mg (miligram)

Opinie użytkowników dla Nalgesin Mini w leczeniu Ból stawów Ból zęba Bolesne miesiączkowanie Ból mięśni Napięciowy ból głowy

Dodaj Opinię
42%

Za słaby | Ból stawów

W punkt. Na słaby ból na pewno pomoże, ale czy to o to chodzi?

60%

Działa | Ból zęba

Na niewielki i średni ból na pewno działa. Przy mocniejszym bólu nie próbowałam