• Flynise

Ocena Ogólna

Raczej pomaga Oceniło 1 osób w tym 1 pomogło a 0 nie pomogło
Dodany przez: @waski7

Lek

Flynise | Pokrzywka Alergia Katar (nieżyt nosa)

: Actavis Polska : tabletki : 10 : Nie
Flynise jest lekiem przeciwhistaminowym o działaniu przeciwalergicznym. Substancją czynną preparatu jest desloratadyna, lek przeciwhistaminowy II generacji (w odróżnieniu od leków I generacji, leki przeciwhistaminowe II generacji stosowane w zalecanych dawkach praktycznie pozbawione są działania uspokajającego, ponieważ nie działają na ośrodkowy układ nerwowy). Lek stosowany u dorosłych i młodzieży po 12. roku życia w celu łagodzenia objawów związanych: z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa oraz z pokrzywką.

Pełny opis

Zalecane Dawkowanie

Dorośli i młodzież po 12. roku życia: 5 mg 1 raz na dobę. Nie zaleca się stosowania preparatu w postaci tabletek u dzieci do 12. roku życia ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania i skuteczności działania preparatu w tej grupie wiekowej. W przypadku zaburzeń czynności nerek lekarz dostosuje dawkowanie.

Pełny opis

Skład

Nazwa Ilość Podobne
Desloratadyna 5 mg (miligram)

Opinie użytkowników dla Flynise w leczeniu Pokrzywka Alergia Katar (nieżyt nosa)

Dodaj Opinię
70%

Na katar ok | Katar (nieżyt nosa)

Kiedyś znajoma poleciła mi ten lek i wziąłem na katar i naprawdę działa. Był to jednak tylko raz, bo uważam że i tak katar trzeba przejść (leczony tydzień, a nie leczony 7 dni)