• Espumisan

Ocena Ogólna

Raczej pomaga Oceniło 3 osób w tym 3 pomogło a 0 nie pomogło
Dodany przez: @lucyna

Lek

Espumisan | Wzdęcia brzucha

: Berlin Chemie : kapsułki : 100 : Nie
Espumisan jest lekiem ułatwiającym usuwanie gazów z przewodu pokarmowego. Preparat stosowany w objawowym leczeniu zaburzeń żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w przewodzie pokarmowym (np. wzdęcia), w przypadku wzmożonego powstawanie gazów w okresie pooperacyjnym oraz w przygotowaniu do badań radiologicznych i ultrasonograficznych (USG) jamy brzusznej oraz do gastroskopii.

Pełny opis

Zalecane Dawkowanie

W zaburzeniach żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym powstawaniem gazów, w tym w okresie pooperacyjnym: Dorośli, młodzież i dzieci 6.–14. roku życia: 80 mg (2 kapsułki) 3–4 razy na dobę. Dla dzieci młodszych dostępne są inne postaci leku (krople doustne). Preparat może być przyjmowany bezpośrednio przed, w trakcie lub po posiłku, w razie potrzeby także przed snem. Leczenie powinno być kontynuowane do momentu ustąpienia dolegliwości. W razie konieczności lek może być stosowany długotrwale, nawet kilka lat. Przygotowanie do badań radiologicznych...

Pełny opis

Skład

Nazwa Ilość Podobne
Simetykon 40 mg (miligram)

Opinie użytkowników dla Espumisan w leczeniu Wzdęcia brzucha

Dodaj Opinię
100%

Idealny lek | Wzdęcia brzucha

Espumisan i po wzdęciach. 100% 

91%

Na wzdęcia ok | Wzdęcia brzucha

Mogę w 100 % polecić. Lek dobrze się wchłania, szybko działa, a i cena jest bardzo zachęcająca. Dziwne, że coś tak skutecznego może być aż tak tanie. Ale to dobrze!!!!

100%

!!! | Wzdęcia brzucha

Ocena może być tylko jedna, bo lek naprawdę skuteczny. Na tego typu problemy jest po prostu rewalacyjny.