• Clarelux piana na skórę

Ocena Ogólna

Raczej pomaga Oceniło 2 osób w tym 2 pomogło a 0 nie pomogło
Dodany przez: @miojamo

Lek

Clarelux piana na skórę | Łuszczyca

: Pierre Fabre Cosmetique : pianka : 1 : Tak
Lek Clarelux w postaci piany na skórę zawiera substancję czynną propionian klobetazolu w dawce 500 mikrogramów/g. Propionian klobetazolu należy do grupy leków znanych jako kortykosteroidy do stosowania miejscowego. Lek Clarelux jest jednym z kortykosteroidów o bardzo silnym działaniu, stosowany do krótkotrwałego leczenia stanów owłosionej skóry głowy takich jak: łuszczyca skóry głowy, które nie odpowiadają zadowalająco na leczenie słabiej działającymi kortykosteroidami.

Pełny opis

Zalecane Dawkowanie

Miejscowo, na owłosioną skórę głowy, ściśle według zaleceń lekarza. Aby prawidłowo dozować pianę należy pojemnik trzymać do góry dnem. Wycisnąć małą ilość wielkości orzecha włoskiego bezpośrednio na owłosioną skórę głowy lub inną chłodną powierzchnię, a następnie na skórę głowy. Wyciskanie leku bezpośrednio na dłoń nie jest zalecane, ponieważ w kontakcie z ciepłą skórą piana natychmiast zacznie topnieć. Po każdej aplikacji leku Clarelux należy dokładnie umyć ręce oraz usunąć wszelkie resztki niewykorzystanej piany. Uwaga! Nie stosować na żadną część...

Pełny opis

Skład

Nazwa Ilość Podobne
Propionian klobetazolu 500 mcg (mikrogram)

Opinie użytkowników dla Clarelux piana na skórę w leczeniu Łuszczyca

Dodaj Opinię
80%

Działa | Łuszczyca

Trzeba stosować systematycznie ale działa, dość trudno dostępny, ale warto szukać.

1x na wieczór przez 2 tyg.
90%

Zdecydowanie działa | Przyłuszczyca

Efekty widać już po około tygodniu stosowania, skóra goi się, jest jeszcze lekkie zaczerwienienie ale po 2 tyg i ono ustępuje. Naprawdę skuteczny produkt.

Raz dziennie na noc przez 3 tyg. następnie co 3 dzień przez 2 tygodnie aż do całkowitego wyleczenia.