• Cilan 1

Ocena Ogólna

Raczej pomaga Oceniło 2 osób w tym 2 pomogło a 0 nie pomogło
Dodany przez: @waski7

Lek

Cilan 1 | Nadciśnienie tętnicze Niewydolność krążenia

: Polfarmex : tabletki : 30 : Tak
Preparat, który hamuje powstawanie angiotensyny II, czyli substancji powodującej skurcz naczyń oraz pobudzającej uwalnianie aldosteronu. Jego substancją czynną jest cilazapryl należący do grupy leków zwanych inhibitorami konwertazy angiotensyny. Lek stosowany w leczeniu: przewlekłej niewydolności serca oraz nadciśnienia tętniczego.

Pełny opis

Zalecane Dawkowanie

W przypadku leczenia nadciśnienia tętniczego: - u osób nie przyjmujących leków moczopędnych: dawka początkowa wynosi 1 mg 1 raz na dobę. Następnie, w zależności od potrzeby i reakcji klinicznej chorego na leczenie, lekarz będzie stopniowo zwiększał dawkę. - u osób przyjmujących leki moczopędne zwiększa się ryzyko wystąpienia powikłań wynikających z gwałtownego i znacznego obniżenia ciśnienia tętniczego. Chcąc zwiększyć skuteczność leczenia lekarz zaleci przerwanie stosowanie leków moczopędnych na 2–3 dni przed rozpoczęciem przyjmowania preparatu. W...

Pełny opis

Skład

Nazwa Ilość Podobne
Cilazapryl 1 mg (miligram)

Opinie użytkowników dla Cilan 1 w leczeniu Nadciśnienie tętnicze Niewydolność krążenia

Dodaj Opinię
85%

Działa | Nadciśnienie tętnicze

Cilan brał mój tata i działał. A to chyba jest najważniejsze. Tak naprawdę sam nie wiem czym kierują się lekarze, że raz przepisują taki lek, a za chwilę inny. Chyba jakimś własnym interesem. Działa!!!

60%

Szumy | Nadciśnienie tętnicze

Już po kilku tabletkach szumiało mi w uszach, więc zrezygnowałem. Pewnie skuteczny, ale niestety efekty uboczne górą