• Alka-Prim

Ocena Ogólna

Raczej pomaga Oceniło 2 osób w tym 2 pomogło a 0 nie pomogło
Dodany przez: @waski7

Lek

Alka-Prim | Ból stawów Ból mięśni Gorączka Nagły, silny ból głowy

: Polpharma : tabletki musujące : 10 : Nie
Alka-Prim jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym oraz hamującym agregację płytek krwi. Substancją czynną preparatu jest zaliczany do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) kwas acetylosalicylowy. Preparat stosowany w bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu (np.: bóle głowy, bóle mięśni i stawów) przeciwgorączkowo w przebiegu przeziębienia oraz w przypadku zakażeń wirusowych i innych chorób.

Pełny opis

Zalecane Dawkowanie

Dorośli: 1–2 tabletki musujące 2–4 razy na dobę. U dorosłych nie stosować więcej niż 3 g na dobę. Młodzież po 12. roku życia: 2–3 tabletki musujące na dobę. Bez konsultacji z lekarzem nie stosować dłużej niż 3 dni. Sposób stosowania: Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego. Tabletki musujące należy rozpuścić w 0,75 szklanki wody i wypić zawiesinę. Preparat należy przyjmować w czasie posiłku.

Pełny opis

Skład

Nazwa Ilość Podobne
Kwas acetylosalicylowy 330 mg (miligram)

Opinie użytkowników dla Alka-Prim w leczeniu Ból stawów Ból mięśni Gorączka Nagły, silny ból głowy

Dodaj Opinię
100%

Głowa i kac | Nagły, silny ból głowy

Sięgałam po niego już kilka razy i zawsze byłam zadowolona. Dobry i tani lek. Za kilka złotych, a działa. A i jest jeszcze jeden plus - na kaca w sam raz:D

100%

Na ból głowy na kacu w sam raz | Nagły, silny ból głowy

Na ból głowy działa i to szczególnie ten poranny po wcześniejszej grubej imprezie:D