Szczoteczka soniczna do zębów to doskonały sposób na to, aby przy mniejszym wysiłku utrzymać higienę jamy ustnej na wyższym poziomie. Żeby jednak urządzenie to pełniło należycie swoją funkcję i jednocześnie było komfortowe w użytkowaniu, należy dobrać do niego odpowiednią końcówkę. W tym artykule omówimy końcówki do szczoteczek sonicznych, renomowanej marki SEYSSO. Zachęcamy do lektury.

Jakie rodzaje końcówek do szczoteczek sonicznych są dostępne na rynku?

Zęby każdego z nas różnią się pod wieloma względami. Stąd też higiena naszej jamy ustnej, będzie podlegać odmiennym zasadom. Wobec tego, dopasowanie końcówki do szczoteczki sonicznej, powinno być w głównej mierze uzależnione od osobistych potrzeb, wynikających m.in. z nadwrażliwości zębów, przebarwień, tendencji do szybkiego odkładania się kamienia nazębnego czy wrażliwych dziąseł. Uwzględniając preferencje każdego z użytkowników szczoteczek sonicznych, można wybierać spośród takich modeli jak:

  • Końcówki z włosiem miękkim. Dedykowane osobom z nadwrażliwością zębów i problemami z dziąsłami.
  • Końcówki uniwersalne/ ze średnią twardością włosia. To najlepszy wybór dla osób, które nie borykają się z chorobami dziąseł czy nadwrażliwością. Tego rodzaju końcówki wspomogą również usuwanie powierzchniowych przebarwień z zębów.
  • Końcówki do aparatów ortodontycznych. Za sprawą odpowiedniego kształtu włosia umożliwiają dokładne czyszczenie zębów, do których przymocowany jest aparat ortodontyczny. 
  • Końcówki dla dzieci. W odróżnieniu do końcówek dla dorosłych posiadają mniejszą główkę czyszczącą i miękkie włókna. Nie tylko pomogą w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej, ale również w wyrobieniu nawyku troszczenia się o stan swojego uzębienia.

To, jaka końcówka do szczoteczki sonicznej zostanie wybrana, jest indywidualną kwestią każdego z nas. Jeżeli jednak nie mamy pewności, co będzie dla nas najlepsze – skonsultujmy się ze swoim stomatologiem.

Jakie końcówki do szczoteczek sonicznych są dostępne na seysso.pl?

Wśród wielu propozycji, jakie można znaleźć pod adresem seysso.pl, dostępne są rozmaite końcówki do szczoteczki sonicznej SEYSSO. Warto wyróżnić tu następujące modele:

  • SEYSSO Gold White Anti- plaque. Charakteryzują się średnią twardością włókien. Doskonale sprawdzą się do codziennego mycia zębów. Wyprofilowane włókna zapewniają lepsze usuwanie płytki nazębnej.
  • SEYSSO Carbon Professional. Idealne do pielęgnacji zębów ze skłonnościami do powstawania osadu i kamienia nazębnego.
  • SEYSSO Carbon Antibacterial. Miękkie końcówki z węglem aktywny są szczególnie polecane dla wrażliwej jamy ustnej. Wycieniowane na końcach włókna delikatnie oczyszczają obszary wzdłuż linii dziąseł.
  •  SEYSSO Baby Newborn. Końcówki przeznaczone dla bardzo małych dzieci, już od pierwszego ząbka. Doskonale sprawdzą się w użytkowaniu maluchów w wieku 0-18 miesięcy.

Jakie produkty do higieny jamy ustnej są dostępne na seysso.pl?

Poza końcówkami do szczoteczek sonicznych, w ofercie SEYSSO dostępne są również nici dentystyczne, które niewątpliwie docenią osoby, stawiające na tradycyjne sposoby dbania o stan swojego uzębienia. W e-sklepie znajdują się również płyny do płukania jamy ustnej oraz pasty do zębów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, dostępną pod adresem seysso.pl i skompletowania własnego zestawu do dbania o piękny i zdrowy uśmiech.