Kombajny kosmetyczne to profesjonalne i wielofunkcyjne urządzenia, które znajdują zastosowanie zarówno w salonach kosmetycznych jak i gabinetach medycyny estetycznej. Są niezbędnym, a zarazem jednym z najpopularniejszych elementów wyposażenia. Pozwalają kompleksowo dbać wygląd ciała i twarzy klientów, tak aby uzyskiwać satysfakcjonujące dla obu stron, ale także długotrwałe rezultaty zabiegów.

Wykorzystywanie kombajnów medycznych daje możliwość przeprowadzania różnorodnych procedur, dlatego pozwala świadczyć kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej, oszczędzając jednocześnie pieniądze na zakup wielu urządzeń.

Wielofunkcyjne urządzenia medyczne

Każdy gabinet medycyny estetycznej i salon kosmetyczny stara się wyróżnić na rynku szeroką ofertą i bogactwem dostępnych usług. Jednak przeprowadzenie niemal każdego z nich wymaga wykorzystywania profesjonalnych urządzeń. Wiąże się to ze znacznymi nakładami środków na ich zakup i koniecznością posiadania gabinetów o odpowiednio dużej powierzchni.

Z tego względu idealnym rozwiązaniem jest zainwestowanie w kombajn medyczny. To w pełni profesjonalne urządzenie, które pozwala świadczyć usługi najwyższej jakości i dbać o piękny wygląd ciała i skóry klienta, dobierając zabiegi dostosowane do jego potrzeb. Poza tym ze względu na jego wielofunkcyjność pozwala przeprowadzać wiele zabiegów, na różne partie ciała i twarzy, a także dostosowywać ich zakres i intensywność.

Urządzenia medyczne Premium

Oferowane przez Medika kombajny to najwyższej jakości wielofunkcyjne urządzenia medyczne Premium, produkowane przez firmę Medika, będącą jednym z najlepszych polskich producentów urządzeń medycyny estetycznej. Wysoka jakość wykonania wszystkich elementów, jak również szeroki zakres dostępnych zabiegów, a także intuicyjność w obsłudze kombajnów Medika, sprawiają, że wyróżniają się one na polskim rynku.

Kombajny medyczne Medika Premium w zależności od modelu posiadają od 2 do nawet 18 wbudowanych funkcji i pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie. W produkcji tych urządzeń zastosowano nie tylko komponenty najwyższej jakości, ale również wiele innowacyjnych rozwiązań, m.in system modułowy.

Jego zastosowanie pozwala swobodnie wybierać nowe funkcje na każdym etapie przeprowadzanego zabiegu. Jest to z pewnością ułatwienie pracy z urządzeniem i zwrócenie uwagi na praktyczne względy podczas przeprowadzania różnorodnych procedur.  

Niezbędny element wyposażenia gabinetu

Medika jako polski producent urządzeń medycznych Premium oferuje różnorodne modele, dostosowane do potrzeb wszystkich swoich klientów. Ze względu na możliwość świadczenia różnorodnych usług z wykorzystaniem tylko jednego kombajnu medycznego, dochody uzyskiwane przez salony kosmetyczne czy kliniki medycyny estetyczne znacząco wzrosną i koszty poniesione na rzecz zakupu tego elementu wyposażenia szybko się zwrócą. Przy zakupie każdego z takich urządzeń należy zwracać uwagę nie tylko na cenę i jakość wykonania, ale również na dostępność różnorodnych funkcji, łatwość obsługi i estetyczny wygląd modelu.

Urządzenia medyczne wielofunkcyjne - możliwości

Kombajny medyczne Premium pozwalają nie tylko na poszerzenie oferty usług świadczonych przez salon kosmetyczny, czy gabinet medycyny estetycznej, ale również wpływają na wzrost jakości przeprowadzanych zabiegów. Urządzenia medyczne Premium zostały wyposażone np. w analizer skóry, który pozwala na dokładniejszą ocenę wszystkich warstw naskórka i kontrolę ich nawilżenia, co z kolei wpływa na trafniejszy dobór zabiegów proponowanych klientowi.

Ponadto urządzenia Medika pozwalają na przeprowadzenie zabiegów takich jak peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa czy mikrodermabrazja. Wyposażone są także w ultradźwięki pozwalające na wprowadzenie substancji aktywnych do głębokich warstw skóry oraz fale radiowe, przy wykorzystaniu których można pobudzać fibroblasty, budujące skórę do regeneracji i wytwarzania zarówno kolagenu, jak i elastyny. Za pomocą tego urządzenia można również poprawiać wygląd skóry całego ciała przeprowadzając np. liposukcję ultradźwiękową, która zmniejszy widoczność cellulitu i wysmukli wybrane partie ciała.

Urządzenia medyczne Premium-innowacyjne rozwiązania

Kombajny medyczne Medika zostały skonstruowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku, aby ułatwiać pracę przy pomocy urządzeń i gwarantować najwyższą jakość zabiegów. Urządzenia tego producenta zostały wyposażone w system mikromasażu McT, który pozwala wprowadzać wszystkie rodzaje ampułek.

Z kolei system Vacuum Control, będący absolutną nowością na polskim rynku, kontroluje wielkość podciśnienia podczas przeprowadzanych procedur, gwarantując ich bezpieczeństwo, zmniejszając występowanie siniaków i wybroczyn.

Dodatkowo ciekawym i nowatorskim rozwiązaniem jest wprowadzenie ustawiania grubości tkanki tłuszczowej podczas wykonywania zabiegów liposukcji ultradźwiękowej, dzięki czemu klienci szybciej zobaczą pierwsze efekty, a sam zabieg można dopasowywać do indywidualnych potrzeb każdego z nich. W dbałości o estetyczny wygląd urządzeń, Medika zastosowała natomiast system Plug&Play, dzięki czemu każdy model wyposażony jest w jeden kabel.

Źródło: https://medikapoland.pl/pl/3-aparatura-medika